Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Имението на Даре мо Най - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Имението на Даре мо Най - Page 2 Pageviews=1

Имението на Даре мо Най

2 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 4:38 pm

Хайди вдигна глава и го погледна право в очите.. Не й се мислеше как може да реагира Даре от това, което смяташе да му каже.. Надигна се леко подпирайки се на един лакът и въздъхна тихо затваряйки очи..
- Даре, аз .. Не искам да оставам в тази форма.. Ще се връщам в нея само вечер.. Заради теб.. - обясни момичето и нежно целуна бузката му.. Не искаше да го приема лично, но тя имаше много за вършене и то именно като дете.. Трябваше да открие родителите си, да се запознае с толкова много хора..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 5:16 pm

Той я целуна и каза:
-Няма нищо - след това тя усети как започна да се смалява. Голичката Хайди стоеше върху Даре, но... този път тя беше толкова по-малка. Той я прегърна и каза:
-Не се притеснявай.. Аз ще те обичам във всяка една форма.. - след тези думи тя усети топлината, която я обгърна от ръцете му и той попита:
-А сега.. какво ти се прави?
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 5:28 pm

Още преди да реагира телцето й се смали отново.. Беше толкова мъничка в обятията му, че едва се виждаше.. Сгуши се по-плътно в него и затвори очички..
- А на теб ? - попита тя на свой ред.. Той бе изпълнил желанието й, сега и тя искаше да изпълни неговото.. Щеше да направи всичко, което той пожелае само и само да заслужи любовта му..
- Ще правим каквото кажеш.. - обясни тя и леко целуна врата му.
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 6:06 pm

Той я погали по бузката и каза:
-Единственото нещо, което искам е да съм с теб - след тези думи тя усети той си я гушна, като плюшена играчка и се завъртя на страни. Тя се намираше между дивана и него. Той се усмихна и я погледна в очите. Целуна я нежно по устните и каза:
-Ще се постарая да сме заедно и добра двойка... независимо от разликата ни. - след което се усмихна и допълни:
-Ле-ле.. колко си сладка в момента.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 6:19 pm

Хайди се усмихна и хвана ръката му съвсем внимателно.. Притисна я по-силно към себе си и се отпусна.. Той я гушна силно и се загледа в малките й сини очички.. Тя също се взираше в неговите..
- Аз също, Даре.. - изписука момичето и нежно погали лицето му.. Нямаше търпение да порасне наистина.. Без помощта на Даре.. Да са заедно завинаги или поне докато на Даре не му омръзне да е с нея.. Тя знаеше, че той ще е първата и може би последната й любов и не се притесняваше от това..
- Няма винаги да съм малка.. След една две години ще съм като теб.. Голяма и силна.. - ухили се и бавно прокара ръка по бузката му..
- Ти също си сладък.. Дори прекалено.. - изкикоти се и внимателно премести ръчичката си върху косата му..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 6:24 pm

Той се усмихна и каза:
-За мен си достатъчно голяма.. Ти си моята сладурана - след тези думи тя усети как той изчезна.. Видя го как подскача на пръсти голичък и отиде до една стая. Върна се със едно юрганче със орелчета на него. Захвърхи го и покри нежното тяло на Хайди, излегна се отново до нея и я гушна. Притисна малкото й тяло до своето и каза:
-Обещавам ти никога да не те оставя.. - и се усмихна, като каза:
-Дори и да ми коства живота ще те пазя - и след това я загледа в красивите очички.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 6:39 pm

Даре изчезна от погледа на Хайди за секунди.. Потърси го с поглед и видя как подскача на пръсти.. Беше гол.. Изчезна в някоя от стаите.. Хайди се изкикоти тихичко и леко протегна телцето си.. Миг по-късно го видя отново.. Той я зави с някакво одеяло и отново се настани до нея..Момичето се усмихна топло и отново се сгуши в него без дори да се замисля..
- Не ! - изписка момичето и леко заби нокти в кожата му съвсем инстинктивно без никакво намерение да го нарани.. Поклати възмутено главичката си и отново се притисна в него.. Никога нямаше да му позволи да жертва живота си за нея каквото и да ставаше..
- Мога и сама да се грижа за себе си.. Не е нужно да правиш каквото и да е.. - продължи да писка сочейки пръст пред лицето му така сякаш се опитваше да го поучава..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 6:50 pm

Той се засмя и каза:
-Ей.. сладур.. това не го решаваш ти... ако сега се появи майка ти и те вземе, какво ще направиш.. ако тя не позволи да сме заедно? - след тези думи той я погледна и каза:
-Искаш ли да видиш, че ми пука... Сега ще ти го докажа - след тези думи той свали огърлицата си. Беше красива огърлица с орел Той бавно я постави на вратлето на Хайди и каза:
-Ето.. аз винаги ще съм с теб.. било е на майка ми, тя ми го е сложила преди да издижа и го е поставила с цел да съм вечен и да ме пази.. Сега аз го давам на теб.. с цел да те пази, както е пазило мен.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Така аз винаги ще съм с теб - и я целуна

ПП: Може ако искаш да има малко драма, като отвличане на Хайди от демони или Ангели.. а Даре да я търси в Ада или Рая.. ^^
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 7:00 pm

Хайди направи замислено изражение и леко почеса главичката си.. Знаеше какво щеше да направо ако майка й и забранеше точно това..
- Ще я накарам да стои далеч от мен.. Никой не може да ни раздели.. - обясни тя и внимателно се вслуша в думите му.. Погледна огърлицата, която Даре махна от вратът си.. Постави го на нейният и обясни историята му.. Хайди поклати неодобрително главичка.. Не искаше да взима спомена от майка му.. Не беше нужно Даре да й доказва нищо.. Тя беше наясно, че я обичаше и че би я защитил..
- Даре.. Аз.. Не мога.. Това е спомен от майка ти, защо да ти го отнемам.. Аз ще съм в безопасност.. - увери го момиченцето и нежно отвърна на целувката му.. Докосна медальона и понечи да го махне..


Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 7:22 pm

Ръцете му го притиснаха и той каза:
-Виж.. искам да ти го дам, защото той е част от мен.. вече ще съм част от теб.. Искам да е с теб, защото аз вече съм свикнал с него.. - погледна я в очите и каза:
-Моята майка е тук - и посочи сърцето си:
-И тук - и посочи главата си. Усмихна се и допълни:
-Никога няма да я забравя.. знам че вече нямам нужда от него да ме пази, за това.. вземи го ти.. Той ще те пази - след тези думи я притиснах лекичко към мен и допълних:
-Така ще съм сигурен, че си в безопастност - и се усмихнах.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 7:46 pm

Хайди кимна примирително и допря красивата огърлица до сърчицето си.. Усмихна се лекичко и започна да говори тихо и нежно :
- Сега ти ще си винаги до мен.. - повтори, за да види дали е разбрала правилно.. Погали лицето му отново..
- Разкажи ми повече за себе си.. Почти не те познавам, а те чувствам толкова близък.. - призна Хайди и любопитно се вгледа в красивото му лице.. Усмихна се широко показвайки редичка бели зъбки ..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 8:23 pm

Той се усмихна и каза:
-Еми.. няколко хилядолетия съм бил в Ада. Там майка ми е робувала на баща ми и аз съм оцеляк заради защитата на медальона. Изведнъж на мама и писнало и избягала с мен. Бил съм горе долу в образ като твоя и на твоята възраст. Изведнъж легион от демони ни нападна в пустинята. Спомням си как един демон ме захвърли някъде и изгубих съзнание, когато се съвзех мама беше разпорена, а аз.. аз лежах в средата на един черен кръг и не знаех как съм оживял.. Скитах се в пустинята, стигнах до едно градче и започнах да се сприателявам с хората. Защитата на медальона прикриваше местоположението ми. Свалих го за един ден и те вече разбраха къде съм. От тогава е са спрели да ме гонят. За това си направих печат.. Татуйровка на орел на гърба с магия, която прикрива къде съм. От тогава живея в различни градове и бягам от демони..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 8:34 pm

Хайди слушаше внимателно.. Историята му не бе една от най-веселите които някога е чувала.. Не й харесваше и фактът, че майка му е убита по-толкова брутален начин.. Момиченцето беше меко казано възмутено.. Гневът навлезе в съзнанието й.. Искаше да ги убие макари да не беше способна на това.. Преглътна сухо и се обърна към Даре с извинително изражение..
- Извинявай.. Не трябваше да питам.. - прошепна и сведе поглед надолу.. Не биваше да пита затова също така както не биваше да пита и за майка му на реката..




ПП : Понеже нещо не се получава да ти пратя ЛС хДД Ще те питам тук хДД

Така .. имам няколко въпроса .. всъщност май е само един ;дд

Да накарам някой демон, който наистина има герой във форума да ме отвлече или просто да ме отвлече някой пасивен хДД Малко е объркано, но дано да разбереш ;дд
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 8:46 pm

Той я погали и каза:
–Спокойно.. свикнал съм с факта и.. спомените ме правят по-силен.. Както ти казах.. не си виновна ти и няма защо да се извиняваш.. По-добре е да свикеш с това, че си има хора, който да ми се извинят и да не се чувстваш виновна, защото искаш да ме опознаеш.. - целунах я и казах:
-Ако имаше нещо, което не искам да споделям просто щях да ти кажа, но.. не ме притеснява да знаеш всичко за мен.. - след тези думи той се усмихна и каза:
-По-добре да знаеш всичко

ПП: Разбрах те, но.. мен не ме бърка. То ще е за теб.. ако е демон от форума то ще имаш с кого да водиш РП, ако е пасивен.. ще си пишеш сама така че.. ти си избери ^^
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юни 12, 2011 9:00 pm

Тя поклати главичката си без да вдига погледа си към него.. Чувстваше се виновно въпреки думите му.. Не го познаваше много добре и все пак предпочиташе да не знае всичко и по-точно ужасяващите сценки от живота му.. Въпреки това отвърна на целувката му затваряйки очичките си.. Не срещна погледа му и след това..
- Не искам да знам всичко.. - призна тя и едва след една дълга за нея секунда вдигна погледа си и видя усмивката на лицето му.. Очакваше съвсем друго нещо, но това определено бе една приятна изненада..
- На колко години си.. ?
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юни 12, 2011 9:15 pm

Той се замисли и каза:
-Човешки.. не знам.. иначе съм създаден преди много векове... Още преди човека да въде създаден, когато властваха само динозаврите.. - след тези думи той я погледна и каза:
-Демоните се появиха.. Тогава първият паднал ангел изби всички динозаври.. Луцифер.. И след това.. той създал баща ми.. а майка ми.. майка ми била обикновен човек, но.. не човек създаден от Господ.. още преди Ева да се появи.. душите на опитните зайчета.. на опитите за хора отишли в ада.. там баща ми е използвал Майка ми.. тя е била опитно зайче за бог и робиня за баща ми.. Като дойдохме на земята имаше само първобитни хора.. Последва и Адам и Ева и.. развитието на човешкия род.. така.. и аз започнах да се развивам..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пон Юни 13, 2011 5:16 pm

Момичето преглътна шумно.. Не очакваше Даре да е толкова стар.. Знаеше, че е един от древните, но не бе предполагала нищо за произхода му.. Само при мисълта, че е в обятията на демон по-стар от света цялото й тяло настръхваше..
- Значи ти си.. Един от първите .. - каза момичето съвсем плахо сякаш говореше на себе си.. Сгуши се по-плътно в него и бавно затвори очи.. Не искаше да си представя какъв е баща му щом все още не бе успял да го убие..
- Ако мама се появи определено няма да одобри.. - изкикоти се детето отваряйки рязко очички..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пон Юни 13, 2011 5:28 pm

Той се усмихна и каза:
-Да.. тъщата ще ме изрита... така де.. не че ми е тъща и че сме се сключили брак, а просто.. абе.. разбираш ме - след тези думи той се замисли и каза:
-Не знаеш какво е да си от първите... никак не е готино... - след тези думи се усмихна и каза:
–Но пък е яко, че можем да защитаваме другите.. по-слабите - след тези думи той я погледна в очите и каза:
-Надявам се майка ти да не се ядоса много, защото е много трудно да я укротиш... за сега само аз и баща ти сме го правили - и се усмихна.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пон Юни 13, 2011 5:38 pm

Хайди се засмя тихо на заплетеното му изречение.. Намираше Даре за изключително забавен..
- Аз бих искала да съм на твое място.. - призна момичето и бавно плъзна поглед по тялото му.. Тя искаше да е силна повече от всичко.. Искаше да притежава и неговата дарба макар и да не разбираше как действа..
- Аз се надявам да я открия по-бързо.. Баща ми също.. Не познавам нито един от двамата и странното е , че не ми липсват.. - ухили се и отпусна малкото си телце върху това на Даре завивайки го с част от одеялцето.. Въпреки, че мислеше за тях покрай него не й липсваха.. Имаше чувството, че има всичко, което някога е искала въпреки, че не беше точно така..
- Защо не се сдобриш с баща ти ? Може би вече се е разкаял за постъпката си.. - предложи Хайди и плахо го погледна в очите..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пон Юни 13, 2011 6:19 pm

Той изви очи на страни и направи смешна физиономойка с присвити устни. После каза:
-Ако се беше разкаял нямаше да праща ловци да ме търсят, а щеше да ме остави да живея нормален живот - след това я погледна и я целуна страстно с език. Усмихна се и каза:
-Но за това пък.. ти си тук... - усмихна се и каза:
-Друго не ми трябва - гушна я и попита:
-Странно ли ти е че съм в този образ в момента или не те притеснява, че някой неща са доста големи за теб - усмихна се и каза:
-Примерно като... ръцете ми - и я гушна:
-Или пък устните ми - и отново я целуна..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пон Юни 13, 2011 6:28 pm

Хайди отново се засмя, но този път на физиономията му.. Побутна го леко и се вслуша в думите му.. Тя имаше и друго обяснение за баща му, но предпочете да си замълчи.. Вместо това се наслади на страстната целувка.. Личицето й почервеня веднага щом Даре спомена за големите неща по тялото си.. Още преди да е казал каквото й да е Хайди плъзна скришом погледа си по перфектното му тяло.. Когато той посочи ръцете си и устните си бузките й пламнаха още повече.. Почувства се глупаво, че дори си го е помислила..
- Да.. Странно е, но не ме притеснява особено.. - обясни тя и отново го целуна.. За нея беше извратено да прави това с него докато е малка и въпреки всичко и харесваше и нямаше нищо против..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пон Юни 13, 2011 9:40 pm

Той я гушна и каза:
-За мен не е важно как изглеждаш от вън, а как изглежда душата ти.. и твоята е толкова тъмна и мистична от една страна, а от друга толкова ярка, красива и светла... не мога да я опиша, но съм влюбен в нея... което води до извода, че те обичам - целуна я отново и каза:
-Какво ли биха си помислили другите, ако ни видят - и й се усмихна, като я прегърна и тя усети топлината на ръцете и тялото му, около себе си.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Вто Юни 14, 2011 5:08 pm

Тя се отпусна в прегръдките му и се заигра с ръбчето на одеялото.. Заслуша се в красивите му думи.. Хайди не смяташе, че има и светла страна.. Може би само към него, но не и към другите.. Детето отлично знаеше, че е инатлива и коравосърдечна.. Нямаше нищо светло в нея, но явно той го откриваше и това и се харесваше.. С него не се опитваше да оцелее.. Беше спокойна и отпусната.. Нямаше нужда да стои на щрек, за да се защити..
- Аз също те обичам и ти го знаеш.. - усмихна се лекичко и целуна вратлето му.. Не й се мислеше как изглежда отстрани.. Толкова извратено и нереално.. Навярно в очите на останалите Даре би бил най-големият извратеняк, но Хайди знаеше, че той я обича и не би направил нещо против волята й..
- Биха ни помислили за извратени.. - призна Хайди тихичко след което побърза да се изкикоти.. Може би беше по-добре да си остане голяма преди някой да ги завари заедно
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 6:01 pm

Той погали косата й и каза:
-Не ме интересува какво мислят другите.. ти си първия демон, който... не знам защо, но... е можах да те атакувам.. усетих нещо от вътре - след тези думи се огледа и каза:
-А и... ние не правим нищо.. освен да се гушкаме.. едва ли изглежда толкова перверзно.. - след тези думи се усмихна и каза:
-Искаш ли да се изкъпем? Имам огроомна вана.. ще седнеш в мен и ще те изкъпя с голямо внимение. - погледна я любопитно и зачака отговора й.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 6:20 pm

Хайди се усмихна доволно и бавно извърна главичката си към него, за да може да вижда очите му..
- Ти си първият демон от когото не се страхувам.. - ухили се детето и леко изви телцето си, за да се изправи.. Беше й хубаво да стои под завивките, но осъзнаваше, че беше редно да вземат душ.. Подсмихна се леко и хвана ръката му..
- Не правим нищи.. Само се гушкаме голи.. - обясни ухилено и леко го дръпна към една малка стая, която все пак се очертаваше да е баня..
- Нека не сме извратени.. Направи ме голяма.. - прошепна момичето осъзнавайки, че започва да мени мнението си твърде често..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 2 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите