Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Имението на Даре мо Най - Page 7 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Имението на Даре мо Най - Page 7 Pageviews=1

Имението на Даре мо Най

2 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 1:56 pm

Той се усмихна и каза:
-И аз те обичам.. обичам те по-вече от всичко - след тези думи я загледа. Само близоста на тялото й, го караше да полудее. Той Изстена само от целувката, а какво ли щеше да се случи по нататък. Момчето се отпусна на дивана и я загледа. Усмихна се и каза:
–Ти си моята красавица.. искам да сме заедно завинаги.. - след тези думи я погали и зачака да види какво е намислила да прави нататък.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 2:03 pm

Момичето се усмихна доволно.. Факт бе, че обожаваше да слуша как й говори за любовта в която до съвсем скоро не вярваше.. Устните й се плъзнаха съвсем нежно и внимателно по тялото на момчето.. Имаше чувството, че всяко по-рязко движение може да го нарани, но осъзнаваше, че това не е точно така.. Едната й ръка се плъзна по достойнството му дарявайки го с нежни, о настоятелни ласки.. Устните й отново намериха неговите.. Целувката бе продължителна и невероятна за момичето.. Даре си оставаше все такъв чаровник дори и като малък..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 2:08 pm

Когато ръката й се докосна до достойнството му той изтена от удоволствие, а целувката й го успокой. Езичето му се заигра с нейното, а ръчичките му се докопаха до гърдите й. Нежно започна да ги масажира и да се заиграва с тях. Погледна я и каза:
-Искам те - след което отново я целуна.. Не можеше да се отдели дори, за да диша.. обичаше това момиче и я желаеше повече от всичко. Погали я нежно и продължи да си играе с гърдите й, докато тя го даряваше с нежни движения отдолу, Той се отдръпваше, за да издиша тежко, да си поеме въздух и отново да я целуне.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 2:17 pm

Хайди сви устни и поклати глава в знак на отрицание.. Щеше да се придържа към плана, който постепенно се оформяше в главата й.. Погледна Даре и нежно махна ръцете му от тялото си.. Целуна вратлето му и се усмихна самодоволно..
- Това, че си победител не ти дава право да ме докосваш.. - подсмихна се момичето и отново целуна момчето, което очевидно беше задъхано.. Тя се изправи пъргаво и се зарови из шкафовете на огромната спалня.. Нямаше особено голям късмет в търсенето.. Въздъхна тихо и с нежелание проектира едни съвсем обикновени белезници.. Закопча ръчичките му и го завърза за леглото най-безцеремонно..
- Сега вече ще кротуваш.. - обясни Хайди доволно..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 2:24 pm

Той я загледа и каза:
-Така ли?? - усмихна се самодоволно и допълни:
-Накажи ме, заради палавите ми ръчички - след тези думи се отпусна на леглото и я загледа. Усмивката не изчезваше от лицето му, а възбудата не изчезваше от тялото му. Тя беше прекрасна и адски красива, което го караше да я желае още повече. Отпусна се и зачака да види какви са плановете й.. Нямаше търпение тя да си поиграе с него..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 2:37 pm

Хайди огледа лицето му.. Самодоволната усмивка не слизаше от него.. Тя определено харесваше това самодоволно и палаво изражение.. Качи се върху тялото му, но не се отпусна нито за миг.. Отново се върна към старото си занимание, докато устните й го даряваха с целувки по цялото тяло.. Слизаше все по-надолу и по-надолу..Стигна до края на коремчето му, но мигновено се отказа..
- Какво да те правя ? - попита момичето замислено.. Говореше по-скоро на себе си отколкото на него..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 2:51 pm

Той я погледна и каза:
-Амии.. каквото искаш... - след тези думи я загледа и допълни:
-Искам да съм твоята играчка и да ме накажеш... да... да ми покажеш кое обича и кое не.. да ми покажеш обичта си и да ми покажеш как да покажа моята.. - след тези думи я загледа и допълни:
-Освен ако вече не ме наказваш с чакане и парещи движения, като ме измъчваш да го искам, но да не ми го даваш..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 3:07 pm

Хайди не го беше поглеждала от тази гледна точка.. Именно наказание чрез бездействие.. Тя седна на леглото плътно до него и нежно започна да гали тялото му съвсем нежно.. От време на време ръката й се плъзгаше по достойнството му, но нищо повече.. Искаше да го подразни.. Знаеше какво трябва да прави, но не искаше да бърза.. Хайди смяташе, че имаше достатъчно време , за да го накара да стигне до краят..
- Наказанието ще бъде дълго.. - изпусна се Хайди.. Изкикоти се тихичко и отново плъзна ръка по достойнството на Даре дарявайки го с нежни ласки само за миг.
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 3:13 pm

Той издиша от удоволствие и каза:
-Значи ще се мъча дълго и мъчително, докато получа нежноста ти.. съгласен съм - след тези думи я загледа и каза:
-Имаш много красиво тяло... иска ми се да го докосна, но.. направо ме измъчваш.. - след тези думи тя забеляза ръцете му, който се мърдаха в белезниците, колкото можеха и той каза:
-Ще издържа.. сигурен съм.. - а дишането му започна да става все по учестено.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 3:39 pm

Хайди се намръщи.. Очевидно не го дразнеше достатъчно.. Въпрек, че ръцете му се мърдаха в отчаян опит да докосне тялото й.. Хайди се приведе към него и съвсем нежно докосна устните му без да се задържа особено много.. Отново плъзна ръка по тялото му.. Нежно допря устни до малкото му приятелче.. Езичето й се заигра с него, а свободната й ръка ревностно следваше устните й.. След около две минути ласки Хайди отново се отдръпна и бавно започна да качи около леглото оглеждайки Даре..
- Ще издържиш ? Така ли мислиш ? - попита Ди и леко наклони главата си на една страна.. Погледа й се впи в неговия предизвикателно..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 3:45 pm

Той я изгледа и каза:
-Да.. ще издържа - постоя така.. възбуден, пред нея.. тя крачеше наоколо с това прекрасно тяло и го гледаше с този сладък поглед.. не издържа и десет секунди преди да каже с детски глас:
-Добре де.. предавам се... не мога повече.. - след тези думи започна да се опитва да се оттърве от белезниците, но не можеше.. погледна я и попита:
-Каквото искаш.. ще направя каквото искаш.. само те моля.. продължи нататък.. искам го..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 3:53 pm

Момичето се засмя доволно и нетърпеливо скочи на леглото.. Забеляза, че Даре се опитва да махне белезниците, но Хайди нямаше намерение да го прави.. Щеше да държи белезниците до последно.. Доближи се до личицето му..Само на дъх разстояние.. Дяволитата усмивка се разля на лицето й..
- Предаваш се ? Не го очаквах, но съм доволна.. - изкикоти се тя и страстно впи устни в неговите.. Езиците им се заиграха за дълго време докато ръката на Хайди отново се плъзна към слабото място на Даре.. Тялото й страстно се допираше в неговото..
- Няма да махна белезниците.. - каза Хайди накрая и нежно докосна ръчичките му..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 3:59 pm

Щом усети близоста й той се отпусна. Тя забеляза, че щом тя е близко той е спокоен. Целуна я и каза:
-Не искам да ги махаш, а просто да съм близко до теб - целуна я по вратлето и допълни:
-А сега... можеш да правиш каквото поискаш с - въздиша от удоволствие и продължи:
-... с мен.. ти спечели и ще изпълня всяко едно твое желание.. Защото те обичам повече от всичко - усмихна се и допълни:
–Явно ти спечели.. и това.. ми харесва - след тези думи устните му пак се докоснаха до нейните, а тялото й, големите й гърди.. нежната кожа го караха да полудее от превъзбуда..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 4:06 pm

Хайди се надигна от него и го погледна объркано.. Тялото й настръхна при допира на устните му с кожата й отново и отново.. Подлудяваше я дори и без да използва ръцете си, които обикновено бяха черешката на тортата.. Прехапа леко долната си устна..
- Не.. Не спечелих аз.. Спомни си кой свърши първи.. - подсмихна се и със ситни целувчици се плъзна към по-долната част на тялото му.. От време на време го захапваше съвсем внимателно без да го нарани по какъвто и да е начин..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 4:15 pm

Тя го подлудяваше от кеф.. Дори и една целувка би била достатъчна да го накара да свърши. Той я погледна и каза:
-Ти си невероятна - след тези думи тялото му се отпусна и тя забеляза превъзбудата му. Леките захапвания го караха да полудее от кеф, а стенания и въздушки излизаха от устата му. Малкия Даре я погледна и каза:
-Не мога повече.. ще.. - опитваше се да издържи, колкото може повече, но Хайди го караше да се чувства невероятно и нямаше търпение да продължи това, което правеше.. искаше му се да си поиграе с нея, но сега.. тя беше главната и заслужаваше тази игра.. това.. нямаше какво друго да го направ по-щастлив.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 4:25 pm

Хайди го погледна.. Не искаше да свършва толкова скоро, но тайничко се радваше, че го подлудява до толкова.. Устните й отново поеха достойнството му нежно и внимателно.. Тя нежно засмукваше малкият му приятел докато езичето й внимателно си играеше с него.. Ръката й отново се задвижи в познатият от по-рано ритъм.. Доставяше й такова удоволствие да го усеща близо до себе си.. Да слуша стоновете му и тихите му въздишки.. Вече вечността й есе струваше съвсем реална.. Странно обаче как все пак се привърза към него до толкова, че все пак да му се отдаде напълно.. Не можеше да разбере какво толкова й направи Даре, че дори би рискувала живота си за него.. Чисто увлечение или любов.. Беше малка и не мислеше толкова разумно.. Не бе изпитвала любов към никой друг и не беше сигурна, но все пак това чувство докато е около него й харесваше твърде много, за да се отдели от него..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 4:31 pm

Той облегна главата си назад и изкрещя от кеф. Погледна я и й каза:
-Хайди аз.. ти.. аз.. - облегна се отново назад и се наслаждаваше на движенията и.. беше толкова невероятно за малкото му телце, че имаше чувството за лудост от превъзбуда. Погледна я и каза:
-Искам те.. - след тези думи се стегна. Изкрещя силно и усети как задържа самообладание.. направи така, че да издържи още малко.. Езичето й го подлудяваше, но... малкия му приятел нарастваше между устните й. Усещаше се как ще свърши, но той беше издържлив.. опитваше се да успее да издържи още малко. Погледа му я гледаше.. толкова беше сладка там доло и това го правеше щастлив... Че тя е с него.. до него..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 4:51 pm

Хайди усещаше краят му, но не спря да го дарява с нежни целувки и ласки.. Чуваше несигурните му , недовършени изречения.. Чувстваше се странно след като правеше това с него докато е все още хлапе.. Надигна се съвсем леко и отново целуна коремчето му.. Ръчичката й все още се движеше решена да го докара до краят му..
- Недей.. - промълви тихо.. - Не се сдържай, малкият ми.. - подсмихна се тя осъзнавайки колко налудничаво звучи..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Нед Юли 03, 2011 5:08 pm

Той не можеше да се сдържи, но и не можеше да се пази за дълго време. ТОй се отпусна и усети как спермата му се разхвърча... Не знаеше какво ще опръска и къде но издиша тежко и каза:
-Искам те.. искам още - след тези думи се опита да я целуне, но белезниците не му даваха. Напъна се, колкото може и достигна устните й. Целуна я страстно и каза:
-Обичам те.. ти ме караш.. да се чувствам превъзходно.. Обичам те повече от всичко.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Нед Юли 03, 2011 8:05 pm

Хайди се усмихна и нежно погали лицето му.. Отвърна на страстната му целувка.. Притисна се в телцето на Даре.. Беше толкова малък и крехък.. Такъв каквато беше Хайди преди няколко часа.. Обви ръце около талията му и нежно положи глава на гърдите му без да се отпуска.. Погледна белезниците.. Не искаше да го пуска още..
- Ще почакаш , мили. - промълви момичето оглеждайки бледата му кожа.. Нежно целуна врата му и затвори очи..
- И аз те обичам.. - отговори тихичко..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пон Юли 04, 2011 12:58 pm

Той се отпусна, щом тялото й се долепи до неговото. Усмихна се и каза:
-Щом си тук не ме брка дали ще съм завързан и с бодлива тел.. - с тези думи тя усети как дишането му се успокой и очите му я загледаха. Целувката й по вратлето му го възбуди и той каза:
-Правиш ме адски щастлив като си играеш така с мен.. ти си моето палаво бебче.. невероятна си.. - и й се усмихна, като се отпусна в прегръдката й.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пон Юли 04, 2011 7:57 pm

Хайди се втренчи в тавана на помещението, оглеждайки всеки един контраст на бялото. Устните й се изкривиха в лека и едва доловима усмивка. Преметна кичур коса от лицето си и нежно започна да гали любимият си. Помнеше деня, в който избяга от демоните. Беше повече от доволна, че го е направила. Само при мисълта, че е срещата между нея и Даре можела да се размине цялото й тяло изтръпвало.
- Ти си моят перверзен батко.. - пошегува се Хайди. Отмести погледа си върху Даре с такава нежност и любов. Усмивката й се разшири съвсем несъзнателно. Бавно протегна ръката си и махна белезниците на момчето, първо на едната, а после на другата ръка.
- Не знам какво щях да правя ако не те бях срещнала. - призна момичето. Думите й бяха тихи и нежни.
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пон Юли 04, 2011 8:13 pm

Той се сгуши в нея и тогава тя усети как тялото и се изравнява с това на Даре.. Не беше, защото тя стана малка, а защото той порастна. Гушна я и каза:
-А аз не знам какво щях да правя без теб.. със сигурност щях да нямам цел в живота - целуна я страстно и допълни:
-Но сега имам.. искам теб.. ти да си моето семейство и... моя жиовот.. - след тези думи се усмихна и каза:
-Ще направя всичко за теб.. - усмихна се и попита:
-Само кажи какво искаш.. и веднага ще го имаш.. Обичам те - и езичето му се заигра с нейното..


ПП: Лека нощ.. утре ще гледам да съм по-рано на линия ^^
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пон Юли 04, 2011 8:35 pm

Малкото и привидно невинно телце на Даре се уголеми.. Той се сгуши в момичето, което продължаваше да го гали нежно. Даре обясни своята гледна точка за срещата им. Хайди остана очарована от това колко много я обича. Не разбираше нищо от това, но знаеше, че и тя изпитва същото към него. Направи си зизвод, че когато двама души са един за друг, всичко става бързо.
- Знаеш, че не е нужно да правиш нищо за мен и че винаги ще съм до теб, докато все още имаш нужда от мен. - прошепна момичето. Отвърна на целувките му също толкова страстно. Наслаждаваше се на устните му толкова дълго, че едва успя да си поеме дъх, но защо й беше ?
- И аз те обичам, винаги и завинаги.
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Вто Юли 05, 2011 7:18 am

Той отговаряше на целувките й и липсата на дъх му харесваше. Ръцете му я бяха прегърнали здраво, а тялото му се притискаше в нейното. Той се усмихна и каза:
-А сега.. какво ти се прави? Искаш ли да се преместим някъде или вече си готова за втори рунд? - след тези думи я изгледа предизвикателно и допълни:
-Защото мисля да не излизаме от тази къща цяла седмица.. или две?
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 7 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите