Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Къщата на Изабел - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Къщата на Изабел - Page 2 Pageviews=1

Къщата на Изабел

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Къщата на Изабел - Page 2 Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Чет Юли 28, 2011 5:28 pm

Погледа ми се спря на нейния а ръката ми се плъзна по повърхността на шкафчето опипвайки я и търсейки ключа...Накрая го усетих с пръстите си и ръката ми го грабна като скоро отключих белезниците и ръцете й се отпуснаха и аз ги сложих отпред на гърдите си като отново притиснах тяло в нейното.устните ми се наместиха нахално на врата й и започнаха да го даряват с малки целувки, който по късно се концентрират в една единствена точка, която поруменява и след секунда отново се връщам жадно на устните й.Те са толкова сладки и нежни...а тя е толкова...различна от тях...сякаш бяха различни хора...от една страна нежна и крехка, а от друга толкова ненаситна и мръсна...Не знам дали наистина имаше две лица, но аз ги харесвах и двете...успяваха да ме накарат да искам още и още и още...
-Мисля че сега ще е подходящо да донесеш онзи алкохол, а?-подхвърлих аз и тялото ми се отпусна до нейното и макар че знаех че иска да продължим, а и аз също, но нямаше да откажа някое друго питие...Наистина бях уморен, но не достатъчно че да спра да целувам рамото й...просто сякаш имах нужда от допира на кожата й до устните си...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел - Page 2 Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Чет Юли 28, 2011 6:32 pm

Единственото, което направи бе да пусне една чаровна усмивка. Трябваха й няколко минути да се накани да стане от леглото и да се отдели от Джейсън, чиите целувки я караха да настръхва цялата и отново да го пожелава, но изведнъж бе започнала да се чувства толкова покорна до него, сякаш бе стопанинът й. Започна да изглежда толкова мъничка и невинна, сякаш беше съвсем друга жена, което може би щеше да обърка до някаква степен Джейсън, но щеше да й е трудно да промени себе си.
Спусна крака на пода и се изправи до седнало положение. Целуна закачливо Джей по корема и се изправи със същата нежна усмивка. Не й личеше да е изморена, поне за сега, но определено чувстваше някаква лека слабост в крайниците си, която знаеше, че ще изчезне по- бързо и от слон при вида на мишка. Изправи се, демонстрирайки красотата на голото си тяло. Краката и дупето й изглеждаха изкушаващо добре, а тънкото й кръстче сякаш подканваше към разврат, но в същото време изглеждаше красиво невинна като онези голи картини, излъчващи повече първична красота.
- Дай ми секунда, за да донеса чаши, бутилките са ей там в барчето- посочи тя с тънкия си пръст към барчето в единия ъгъл на стаята й.
Изприпка навън от стаята, а стъпките й отекнаха по стълбите към първия етаж, където се намираше кухнята. Миг по- късно отново се чу как се изкачва нагоре по стълбите, но по- бавничко, все пак... беше човек и нямаше възможността да припка постоянно, особено след изпиващ секс като този. Влетя през вратата и се просна на леглото с две ниски чаши в ръцете си.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел - Page 2 Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Нед Юли 31, 2011 10:56 am

тя тръгна за чаши и ме остави сам, като ми показа къде е алкохола.Бавно станах от леглото и се запътих към барчето в стаята и когато стигнах пред мен се разкриха няколко бутилки, чийто имена доста изкушаваха, но аз грабнах първата която бях видял и се върнах на леглото като отново бавно седнах.Вдигнах леко шишето и кехлибарената течност лъсна с отразената от лампата светлина.усмихнах се на себе си, сякаш току що бях открил велико откритие, но за жалост щях да го държа само за себе си...Погледа ми се плъзна към вратата, от където скоро Изи влезе и когато се приближи достатъчно отворих бутилката и сипах в чашите като бързо поднесох едната към устните си...очите ми се затвориха и се насладих изцяло на течността разлята в гърлото ми...Облизах бавно устните си и погледа ми се спря на лицето й.усмихнах се леко и извъртях тялото си съвсем леко.Едната ми ръка се спусна по кръста й, а другата остави чашата ми масичката до леглото...Устните ми се настаниха на врата й и тялото ми бавно се наведе напред карайки я да легне отново под мен...Поех чашата от пръстите й и също се опитах да я оставя до моята, но тя срещна пода и се чу звука от счупеното стъкло хвърчащо по пода...усмихнах се някак виновно като погледнах първо към пода и счупената чаша, а после и към нея.Вярно че май повече нарочно, от колкото без да искам я пуснах, но пък в момента не ми бе до чаши...особено когато знаех че това толкова секси изкусително тяло ме чака...
-Май ще минеш без чашата...-измрънках едва разбираемо и устните ми отново се наместиха на врата й, а след момент засмуквах кожата на гърдите й...това тяло просто ме побъркваше...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел - Page 2 Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите