Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Nightclub Ibiza - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Nightclub Ibiza - Page 3 Pageviews=1

Nightclub Ibiza

5 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ariadne Bloodrose Пет Юни 10, 2011 5:25 pm

Подочух че моя стар приятел бил собственик на някакъв клуб. Не го бях виждала от както боговете се ядосаха от това което направихме. От вътре се чуваха стенания. Подсмихнах се и влязох. Забелязах сестра си и още някакво момиче,бяха обградили Ро.
Изкикотих се и седнах на една от седалките на бара. Налях си уиски и си запалих цигара,кръстосвайки крака.
- Ро.. не си губиш времето,а? - попитах намигайки му.
Помахах леко на сестра си,много усмихнато :
- Здрасти сестричке.. и момиче което не познавам. Аз съм Ариадне. Продължавайте,все едно ме няма. - казах с перверзна усмивка,отпивайки от уискито.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Пет Юни 10, 2011 5:32 pm

За секунда отлепих устни от тях. Те усещаха пръстите ми, който палаво се движеха отдолу. Забелязах Ариадне и казах:
-Охо.. как си красавице - след тези думи погледнах Джес и Ефи. Усмихнах се и попитах:
-Май имате нужда от помощ - погледнах към богинята и попитах:
-Искаш ли да се присъединиш отдавна не сме правили неща забранени за богове - след което погледнах и другите две момичета. Усещах че искат от моя "елексир" Целунах Джес и тя усети вълна от възбуда по тялото си, после последва и целувка към Ефи, която почувства същото. Отпуснах се леко на канапето и допълних:
-Надявам се че може да издържите цяла нощ..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ariadne Bloodrose Пет Юни 10, 2011 5:36 pm

Подсмихнах се и се изправих,оставяйки цигарата в пепелника. Приближих се към него и прокарах пръсти през косата му,а след това го целунах страстно.
- С удоволствие,но няма да прекъсна вашите занимания. Пък и знаеш че не обичам да деля леглото. - целунах го отново и седнах на мястото си,отпивайки от уискито.
Не бе извратено това че доста ми харесваше да гледам какво правят.
Не бях виждала Ро,от една година но пък хич не се беше променил.
Едва ли щеше да е голяма загуба за тях това че не исках да се присъединя.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Jessica Jason Пет Юни 10, 2011 5:46 pm

Усмихнах се широко веднага щом видях сестра си.. Беше красива точно както и миналия път.. В обикновена ситуация просто бих отишла до нея, но сега предпочитах да остана на мястото си.. Предпочитах тя да дойде при нас..
- Как си , мила ? Не съм те виждала отдавна .. - намигнах й и бавно протегнах ръка, за да взема питието й.. Тя ми го подаде , а аз лакомо отпих солидна глътка.. Върнах й чашата и отново целунах Ромън.. Беше трудно да стоя далеч от него като се имаше в предвид това което може.. Малкият проблем бе, че игричките бяха започнали да ми омръзват..
- Ще минем ли към същинската част или ще се бавим цяла нощ ? - попитах недоволно..
Jessica Jason
Jessica Jason

Posts : 63
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Пет Юни 10, 2011 5:52 pm

Усмихнах се и казах:
-Еми.. вие водите парада - след тези думи погледнах и двете и казах:
-Нека аз вляза във вас отдолу, а вие влезте в мен отгоре, като впиете зъбки и отпиете от кръвта ми, за да усетите възбудата. - след тези думи ръцете му излязоха от тях. Джес беше точно на мястото. Преместих я малко надолу и тя усети рязкото ми навлизане в нея. Усмихнах се и целунах Ефи, тогава вратлето ми се откри за Джес. Започнах с леко движение в нея, а едната ми ръка погали Ефи отново отдолу и започнах да навлизам отново в нея. Другата погали Джес по дупето и направи движение към Ариадне да се приближи.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ariadne Bloodrose Пет Юни 10, 2011 6:24 pm

- Добре съм миличка. - казах на сестра си с усмивка. Виждах че и тя е добре. Оставих чашата си и се приближих към тях.
Коленичих до Ро и го целунах страстно,докато момичетата се занимаваха да го даряват с най-различни ласки. Започнах да правя смучки по вратът му,а ръката ми галеше плочките му. Късата ми рокличка по всяко време можеше да се свали,въпросът е дали щеше да се случи .
Подсмихнах се и целунах сестра си,също толкова страсто,а след това и другото момиче,чието име било Ефи,поне така видях в съзнанието на сестра си.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Jessica Jason Пет Юни 10, 2011 6:32 pm

Усмихнах се доволно и нежно прокарах ръка по тялото на Ариадне.. Не можех да отрека, че беше перфектна.. Погледа ми бавно се отмести на Ромън.. Щяхме да си спретнем отлично забавление.. Тялото ми потръпваше при всяко негово движение от силното удоволствие на което ме подлагаше..
- Къде се губиш, Ариадне ?
Jessica Jason
Jessica Jason

Posts : 63
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ariadne Bloodrose Пет Юни 10, 2011 6:42 pm

Целунах отново Джес и казах :
- Събрах се със стария си приятел и от тогава не съм му виждала физиономията. - засмях се и прокарах нежно ръка през гърдите й. Определено беше красавица,както и другото момиче.
Погледнах Ро и закачливо захапах вратът му,а след това езика ми нежно премина по ухото му.
Подсмихнах се,не правех нищо друго освен да целувам и галя.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Пет Юни 10, 2011 7:33 pm

Изведнъж Ариадне усети как роклята и вече не покриваше тялото й. Ръката ми нежно я погали и възбуждаща вълна, която тя убичаше я погали. Заиграх се със гърдите й, като лекичко ги масажирах и целувах. Слязох по надолу и два пръста я погалиха между краката, палаво мушнах ръка в гащичките й и навлязох в нея, като я накарах да усети онова, което не беше усещала от година.

Пениса ми навлизаше в Джес, а езика ми се сменяше от лявата, към дясната й гърда до гърдите на Ефи. Усмихнах се и казах:
-Изглежда всичко започва да става интересно. Отпуснах се лекичко и допълних:
-Не се притеснявайте.. ще има и за трите ви.. ще вкусите много от моя опит и милион пъти повече удоволствие..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ariadne Bloodrose Пет Юни 10, 2011 7:43 pm

Простенвах още щом ръката му докосна кожата ми. Спомнях си този номер,обичаше да го прилага. Целувах го страстно,а той се заиграваше с гърдите ми. След това започна същинското сладко мъчение. Боговете хич нямаше да са доволни,но не ми пукаше. Движех тялото си в ритъм с неговото,а след това с наслада наблюдавах как дарява другите с ласки.
През това време докато всяка правеше нещо аз целувах гръдния му кош,най-любимото ми място.
Явно Любовта и Войната винаги щяха да се допълват някак.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Jessica Jason Пет Юни 10, 2011 9:17 pm

Изстенах тихо наслаждавайки се на всяко негово движение.. Ариадне ме погали карайки цялата ми кожа да настръхне.. Повечето хора биха го сметнали за извратено, но не и аз.. Нежно целунах врата й вкусвайки от сладката й кожа.. Погалих лицето й и мигновено устните ми се намериха върху тялото на Ромън и по-точно върху неговия врат.. Внимателно впих зъби в кожата му усещайки как сладникавата му кръв се разлива в устата ми.. С всяка следваща глътка тялото ми усещаше все повече и повече удоволствие.. Задвижих се под него малко по-бързо.. Беше хубаво да обръща внимание на сестра ми и на Ефи.. Аз щях да се погрижа и сама за себе си..
Jessica Jason
Jessica Jason

Posts : 63
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza - Page 3 Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите