Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Nightclub Ibiza EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Nightclub Ibiza EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Nightclub Ibiza EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Nightclub Ibiza EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Nightclub Ibiza EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Nightclub Ibiza EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Nightclub Ibiza EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Nightclub Ibiza EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Nightclub Ibiza EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Nightclub Ibiza Pageviews=1

Nightclub Ibiza

5 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Nightclub Ibiza Empty Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Вто Юни 07, 2011 11:10 am

Персонал на клуба
Собственици
Ромън Пиърс
Freeky

Асистентка на Ромън Пиърс
Селест
Танцьори
Effy Stomen
Сервитьори
Мелиса
Бармани
Jessica Jason
DJ
Ariadne Bloodrose
Охрана
..
Доставки към клуба
Даре мо Най


Последната промяна е направена от Ромън Пиърс на Сря Юни 08, 2011 4:44 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Вто Юни 07, 2011 11:36 am

Нямаше какво да правя в нас...Беше тъпо а и ми бе писнало да се ровя в интетрнет за да си търся работа,за това решх направо да ида в клуб Ибиза ,бях чула че там се търсят бармани и сервитьори.Направо реших да потърся работа там. Не след дълго бях пред клуба и влезнах вътре търсейки собственика.Незнаех как изглежда видя една сервитьорка и я попитах каде мога да го намеря,а тя ми посочи към едно от сепаретата и аз се запътих натам...
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Вто Юни 07, 2011 11:40 am

Оказа се че всички сепарета бяха празни... Освен едно. На него беше седнал млад, рус мъж. Беше облечен доста нормално, за да е заможния собственик. Едни дънки, готини кецове и бяла тениска, която се полепяше по тялото му. Изглеждаше толкова нормален, но изведнъж отпи от чаша уйски, до която стоеше бутилка за 2000$ и държеше писалка за 100$.. това го изобличи. Записваше някакви неща и си личеше, че работеше над нещо. Беше толкова разсеян, че не забеляза момичето. Просто записваше и смяташе нещо. Отпиваше глътка и продължаваше със сметките.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Вто Юни 07, 2011 11:45 am

Русият мъж,продължаваше да пише нещо преглеждаше някакви сметки..незнаех какво точно прави за това само отгатвах.Приближих се до сепарето усмихвайки се,а когато вече бях до него казах:
- Добър вечер,разбрах че набирате персонал- усмихнах се и го погледнах,а след това зачаках отовора му.
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Вто Юни 07, 2011 11:50 am

Без да я поглежда той каза:
-Наета си.. 4000$ на седмица - след тези думи я погледна и каза:
-Уоу.. това е тяло.. така де.. избери си.. сервитьорка или танцьорка.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Така де.. зависи дали обичаш да се кълчиш на дансинга пред доста хора с доста оскъдно облекло... или да сервираш.. с по-оскъдно облекло.. - след тези думи се замисли и допълни:
-Мамка му.. нямам друго освен разголени облекла - разгледа отново сметките, докато чакаше отговора й и попита:
-Искаш ли чашка.. сипи си.. а ако искаш може да опиташ и от моята - след тези думи той си наля уйски без да отлепя поглед от документите, отпи и записа нещо, затвори папката и каза:
-Готово.. всички сметки са оправени.. ела и седни.. да оправя и теб.. имах в предвид.. да се разберем какво ще работиш.. извинявай.. не съм спал от 2 дена и ми е трудно да мисля.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Вто Юни 07, 2011 11:58 am

Погледнах го повдигайки едната си вежда...сервитьорка или танцьорка....замислих се ,кое ли щеше да е по лесно ,докато сядах до него на сепарето.Да си сервитьорка ,значише постоянно да те пощипват по задника или да ти бъркат под полата,а щеше да е по зле и с оскъдното облекло. А на дансинга щеше да е като чели малко по лесно.
- Нека е танцьорка - казах му аз и се усмихнах..
- А и да ме оправиш ще е малко трудно - намигнах му поглеждайки го..Хей все пак не бях толкова лесна за колкото ме имаха хората...
- Та аз съм Ефи - казах му и взех чашата му отпивайки една глътка от нея..
- Явно бе по - лесно да е от твойта чаша
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Вто Юни 07, 2011 12:02 pm

Той се усмихна и се изправи, като ръката му нежно обгърна нейната. Целуна я и тя усети лека топла вълна.. Леко възбуждане, но това винаге се получаваше щом устните на богът на любовта докоснега някого. Нежно я пусна и допълни:
-Аз съм Ромън Пиърс. Приятно ми е - след тези думи бавно седна на сепарето огледа се и каза:
-Та.. от сега нататък, ако някой клиент ти направи проблем.. ако те кара да правиш нещо, което не искаш просто ми се оплакваш, а понеже и е доста опастно.. даже може да кажеш на другите от персонала.. Ще го пребия от бой и ще му забраня да идва тук. - След тези думи се усмихнах и казах:
-Така де.. клубът все още не е отворил.. така че.. ако искаш можеш да огледаш и да си избереш място където ще танцуваш. Има огромен дансинг, около който се събират другите и има 4 пилона, 2 клетки.. и.. това е..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Вто Юни 07, 2011 12:11 pm

Погледнах го ,усетих много страмно чувство когато устните му се допряха до ръката ми.А след това го погледнах. Да щеше да е хубаво да е в клетка,защото никой не можеше да ти досади там,но каде отиваше адреналина и забавата да седиш и да танцуваш в клетка. На дансинга щеше да е забавно,но щеше да е страшно гъчкано и всеки ще те бута..За това май си израх да си остана на пилона ,кадето хем има малко хора ,хем и всички ще те виждат.
- Е добре значи избирам пилона - засмях се леко и го погледнах.
- Ще им предам..а ако има нещо ще се обръшам към теб - казах му аз и отново се усмихнах лекичко
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 4:04 pm

Той я погледна и каза:
-Еми добре дошла.. - след тези думи се огледа и каза:
-Надявам се този клуб да потръгне - усмихна се и се отпусна на канапето. Загледа тавана и се замисли.. Едва ли щеше да стане нещо.. а и... той не го беше рекламирал все още.. Издиша и се опита да се успокой от нещата, който му се насабраха на главата..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Сюзан Сря Юни 08, 2011 5:03 pm

Аз си търсих работа. И вместо да търся из интернет реших да отида в клуб Ибиза. Чух много неща за него чух и че е нов. И реших да отида. Хванах такси от вкъщи и казах къде да ме заведе. След минути пристигнахме. Беше близко до къщата ми.. Преди да сляза платих на господинът който ме докара. Озовах се пред Ибиза.. Влязох вътре и се огледах видях двама души. Един русокос мъж и едно момиче. Явно момичето е дошло за работа както мен. Отидох при тях и казах:
- Добър вечер. - погледнах към русокоското и допълних - вие ли сте собственикът?
Сюзан
Сюзан

Posts : 147
Join date : 31.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 5:07 pm

Погледнах новодошлата. Изправих се и подадох ръка за запознанство, но щом тя подаде нейната аз нежно я целунах и казах:
-Ромън Пиърс, собственика на клуба, приятно ми е! - след тези думи погледнах двете момичета и казах:
-Така... тя си избра да бъде танцьорка.. имаме всякакви други свободни места.. Ти си избери - след тези думи налях уйски в единствената чаша на масата и попитах:
-Желаете ли друга чаша или не се притеснявате да пиете от моята?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Сюзан Сря Юни 08, 2011 5:15 pm

Аз не очаквах той да ме целуне и когато той ми зададе въпроса:
-Желаете ли друга чаша или не се притеснявате да пиете от моята?
Аз отговорих:
-Ами аз не ви познавам така че.. ъъ.. ааа.. друга чаша. - след тези думи се усмихнах.
-Та аз съм дошла да питам за работа., но нямаше нужда и да питам вие направо ми изяснихте положението. Ами бих искала да съм сервитьорка.
След това погледнах момичето и подадох ръка да се запознаем.
-Здравей. - усмихнах се и я погледнах в очите.
Сюзан
Сюзан

Posts : 147
Join date : 31.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 5:48 pm

Докато ги чаках да се запознаят отидох за чаша. Върнах се и налях. Огледах се и попитах:
-Та.. какво ви се прави.. Искате ли да отворим клуба? - след тези думи се огледах и се усмихнах. Набрах няколко номера и веднага се събра персонала. Запознаха се един друг и започнахме да приготвяме клуба. Огледах всички и казах:
-Днес имаме две нови попълнения. Нека те изберът вида на партито.. - след тези думи ги погледнах и зачаках отговор от някое от момичетата.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Сюзан Сря Юни 08, 2011 5:51 pm

-Днес имаме две нови попълнения. Нека те изберът вида на партито..
-Аа.. - загледах на криво и посочих другото момиче.
-Мен не ме занимавайте моля. Аз не разбирам от партита. - казах аз и погледнах управителя.
Сюзан
Сюзан

Posts : 147
Join date : 31.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 5:59 pm

Погледнах я и казах:
-Какво му е толкова трудно.. Ти си избери.. Казваш мокро парти, пяна парти.. пижамено парти.. по бански или каквото искаш.. може и тортено парти.. ти си избери.. - след тези думи огледах и казах:
-Условието е едно.. и ти трябва да си като другите, ако избереш вид на облекло.. - след тези думи се усмихнах и попитах:
-Е? Какво е желанието ти??
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Сюзан Сря Юни 08, 2011 6:06 pm

-Анмии нека да е пяна парти тогава. - казах аз и се усмихнах.
-Условието е едно.. и ти трябва да си като другите, ако избереш вид на облекло..
-Тоест?? - попитах аз и го погледнах учудено.
Сюзан
Сюзан

Posts : 147
Join date : 31.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 6:16 pm

Той се усмихна и каза:
-Еми.. трябва да избереш как да са облечени гостите: -Официално, по бански, по бельо.. по желание и т.н. - след тези думи той отпи от уйскито си и каза:
-Абе.. както и да е.. - след тези думи се усмиххна и каза:
-Да видим дали ще има гости..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Сря Юни 08, 2011 6:31 pm

Погледнах ги и се усмихнах пияна парти беше супер идея. Незнаех какво ще избере Мелиса. Усмихнах се отново и взех и отпих от чашата на Ромън.
- Аз предлагам по бански? - предложих аз поглеждайки към Мелиса , а след това и към шефа чакайки да разбера те какво мислят
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 6:35 pm

Усмихнах се и казах:
-Добра идея.. Пяна парти по бански.. така.. давам ви да отидете в съблекалните и да се преоблечета, а аз.. отивам да се облека и аз - след тези думи той тръгна към съблекалнята и каза:
-Разполагайте се преди да сме отворили.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Jessica Jason Сря Юни 08, 2011 6:54 pm

Имах нужда от малко развлечение.. Може би ако свърша малко работа щеше да ми се отрази добре.. Чух за новият бар Ибиза.. Търсеха персонал, а аз определено бях решена да си пробвам късмета като барман.. Алкохол навсякъде около мен.. Това се наричаше рай..
Вървях по тъмните улици оглеждайки се за табелки или нещо, което да ми подскаже къде се намира проклетият бар.. Не познавах миризми или поне нещо незначително, което да ми помогне, но нещо привлече вниманието ми в последният момент.. Дочух нечии разговор и мигновено тръгнах натам.. Определено бях улучила барът..
Вътре беше хубаво дори прекалено.. Щеше да е чест за древно създание като мен да работи тук.. За мое нещастие обаче всички се бяха разпръснали по съблекалните.. Тръгнах към мъжката.. Очертаваше се там да е големият шеф..
- Хей.. - измърморих тихо и обстойно огледах помещението забелязвайки единствената мъжка фигура в стаята..
Jessica Jason
Jessica Jason

Posts : 63
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Сря Юни 08, 2011 6:55 pm

Усмихнах се и кимнах с глава към Мелиса за да дойде с мен към съблекалните
- Хайде да се разполага -предложих и аз усмихвайки се докато влизахме в съблекалнята.
Е всичко бе наред вече имах работа,и готин шеф и явно готини колеги...Влезнахме и започнах да разглеждам банските,харесах си един и влезнах в една от стайчките съблекох дрехите си и облекох банския си ,когато излезнах изглеждах така само,че горништето ми бе същото като горнището
Сложих малко грим, а след това казах на Мелиса ,че ще я изчакам отвън
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 7:01 pm

Извън клуба светна голяма реклама "Пяна парти по бански". Всичко беше точно, а в средата на клуба стоеше Ромън само по къси гащи, който щеше да използва като бански. Оглеждаше се и се чудеше, дали ще дойдат гости. Погледна си часовика:
-Май клуба няма да е много известен - и след това загледа входа..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Effy Stomen Сря Юни 08, 2011 7:07 pm

Приближих се до Роман и се усмихнах. Забелязах ,че се притеснява дали ще има хора за това му казах
- Спокойно не се притеснявай.Нали знаеш всичко с времето си - усмихнах се и аз се загледах към вратата
- А и ще дойдат хора ,според мен лично клубът ще просперира..
Effy Stomen
Effy Stomen

Posts : 37
Join date : 06.06.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Ромън Пиърс Сря Юни 08, 2011 7:12 pm

Той издиша и каза:
-Надявам се - след което преглътна и отиде до бара. Сипа си уйски и го изпи на екс. Върна се там, където беше и загледа вратата. Направи знак с ръка и DJ-а пусна музика. Усмихна се и хауса започна да свири като тема за картината. Огледа се и каза:
-Та.. какво мислите да правим?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Jessica Jason Сря Юни 08, 2011 7:13 pm

Имах нужда от малко развлечение.. Може би ако свърша малко работа щеше да ми се отрази добре.. Чух за новият бар Ибиза.. Търсеха персонал, а аз определено бях решена да си пробвам късмета като барман.. Алкохол навсякъде около мен.. Това се наричаше рай..
Вървях по тъмните улици оглеждайки се за табелки или нещо, което да ми подскаже къде се намира проклетият бар.. Не познавах миризми или поне нещо незначително, което да ми помогне, но нещо привлече вниманието ми в последният момент.. Дочух нечии разговор и мигновено тръгнах натам.. Определено бях улучила барът..
Вътре беше хубаво дори прекалено.. Щеше да е чест за древно създание като мен да работи тук..
- Хей.. - измърморих тихо и обстойно огледах помещението забелязвайки единствената мъжка фигура в стаята..
Jessica Jason
Jessica Jason

Posts : 63
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nightclub Ibiza Empty Re: Nightclub Ibiza

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите