Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Pageviews=1

Къщата на Коул! ^^

2 posters

Страница 6 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 1:13 pm

Той притисна тялото й до своето и каза:
-Абе.. ще поседя малко във водата... ти искаш ли? - след тези думи я целуна и отърка тялото си в нейното. Усмихна се и каза:
-Така де... мисля че е време да тръгваме.. малко закъсняваме с покупката - след тези думи се засмя и каза:
-Искаш ли ти да избереш пияното?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 1:17 pm

Адриана се усмихна и го целуна.
- Да хайде да излизаме!- усмихна се и бе готова вече да излизат от ваната. Бе станало обяд, а Али щеше да се върне на другия ден. Беше почивен ден и малко вероятно беше магазините да работя до късно. Ади отпуши канала като махна часта от ваната и водата почна да влиза в канала, а телата им да се откриват.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 1:20 pm

Той бавно се изправи и излезе от ваната, като след това хвана Ади, като малко дете и я повдигна под мишничките. Прегърна я и я хвана за дупето и я понесе към стаята й. Щом стигнаха там той застана пред гардероба й. Усмихна се и каза:
-Какво ще кажеш да си облечеш една рокличка и да не носиш бельо? Ще ми е по лесно... да те "прегърна" - след тези думи се засмя и се доближи, като каза:
-И аз няма да си слагам боксерки - отдръпна се и каза:
-Ще съм само с дънките.. и всичко друго ще е.. само тялото ми, с което по-късно ще си поиграеш. - усмихна се и зачака да види реакцията й.

ПП: Аз след малко излизам :П Пиши как сме отишли направо и сме взели пиятно и сме се върнали, ако искаш :)
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 1:28 pm

Адриана се засмя на това предложение и малко и се стори странно да излезе без бикини и то да е с рокля, но пък щеше да се пази. Усмихна се и изкара една не чак толкова дълга но и къса рокля като се преоблече Бе готова. Обу едни летни сандалки и се обърна към Ромън като се завъртя пред него.
Излязоха заедно от къщата.

П.П напиши сега че са се върнали ;д
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 8:33 pm

Ромън и Ади се върнаха. С влизането в къщата тя усети той как я притисна към стената и каза:
-Какво ще кажеш да използваме предимството на роклята ти и.. липсата на бельото - тя усети ръката му, която се плъзна по бедрото й и нахално влезе под роклята. Той се усмихна и каза:
-Какво ще кажеш за покупката? - той се усмихна и тя усети как роклята й се надига от ръцете му. Той бавно я вдигна до кръстчето й и краката й се откриха.. Той прокара ръце по бедрата й и се насочи към мястото, което щеше да я задоволи много. Погали я там и зачака да види желанието й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:04 pm

Ади и Ромън купиха пияното или по-точно мъжът го купи. Плати го.
Наистина на Али щеше да и хареса много. Още с влизането той я допря до стената и прокара ръка под роклята и като я надигна на горе.
Ади се усмихна и прехапа устната си.
- Съгласна съм!- усмихна се и реши след това и тя да му направи удоволствие.
- А колкото до пианото тя ще го хареса! Отново ти благодаря!- усмихна се и го целува леко и кратко.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 9:09 pm

Той се усмихна и каза:
-Знам.. нали и двамата го избрахме - след тези думи започна да я целува по вратлето а ръцете му бавно надигаха роклята. След секунди той я свали и я захвърли на страни. Притисна Ади до стената и започна да я целува, като се притискаше в нея.Устните му даряваха вратлето й с нежност и той каза:
-Обичам те.. - след тези думи продължи да я целува и попита:
-Сега къде искаш да.. го направим.. - целуна я страстно по устните й допълни:
-Искам те.. отново - целуна я и ръцете му нежно започнаха да я галят, като се спуснаха между краката й дарявайки я с нежно удоволсвие.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:14 pm

Ади погледна и усети пръстите му между краката и. Усмихна се и се чудеше къде може да се случи. Може би не искаше да се мести от сегашното си местенце. Точно пред вратата.
- Точно тук!- усмихна се и се оттърва от потника му. Изстена като отново започна да го целува нежно и страстно преплитайки езичето си в неговото. Спусна ръка по корема му и започна да откопчава дънките.
- Нека се оттървем и от твоите!- усмихна се отново и ги свали сръчно с малко усилия.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 9:18 pm

Той усети липсата на дрехите си и каза:
-Сетих се.. тук - след тези думи тя усети как малкия му приятел навлезе рязко в нея. То я беше притиснал до стената и започна да долепя тялото си до нейното и да се движи, като продължи:
-После може да го направим върху пианото на Али - след тези думи се усмихна перверзно и допълни:
-Това ще е едно от странните места.. - след тези думи я целуна и каза:
-Като тръгнем за меден месец може в самолета, влак.. и където намерим .. какво мислиш?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:22 pm

- Хей това е много добра идея!- усмихна се като той спомена за пианото. Как му ххрумваха точно такива места. Доста интересни и може би странни.
Адриана започна да стене от удоволствие, а ръката и бе на гърдите му като леко бе забила нокти в тях.
- Ммм във влака! Звучи ми добре!- засмя се и облиза нежно устните му и ги одраска леко със зъбките си долепяйки нейните до неговите.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 9:26 pm

Той се усмихна и усети зъбките й. След като тя отлепи устните си от неговите той каза:
-Щом е с теб.. ще го правя навсякъде.. ако е .. докато скачаме с бъджни, докато скачам с парашут или ако е в автомобил пак искам да го направим.. искам да опитаме навсякъде - след тези думи продължи с движенията, като я притискаше към стената и допълни:
-Искам само теб.. - след тези думи я целуна страстно и допълни:
-От както се запознахме живота ми се промени, вече не съм женкар и... те обичам - целуна я отново и устните му се долепиха до вратлето й докато той навлизаше в нея.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:31 pm

Адриана се усмихна на последните думи и това я зарадва, защото притесненията и че той може да и изневери вече не бушуваха в нея. Той сам доказа, че няма да го направи. Адриана отново го целуна и щеше да си признае че тези два месеца не спираше да мисли за него.
- Тези два месеца мислех само и единствено за теб и си признавам, че те чаках изобщо не си лягала с когото и да било. Чаках теб и си знаех че отново ще те срещна, а и ти ми обеща!- каза весела и извика като усето колко надълбоко навлезе в нея.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 9:41 pm

Той я целуна и навлезе в нея. Бавно отлепи устните си от нейните и каза:
-Аз съм влюбен в теб.. искам ти да си семейството ми, защото аз нямам друго.. искам само теб и децата ни.. - след тези думи той отново я целуна и продължи с бавните движения. Усмигна се и каза:
-Ще направя всичко, за да сте щастливи и от сега нататък сме само заедно.. - след тези думи той я целуна отново и каза:
-Искам да отгледам теб и Али, като съществата, който обичам - след това погали коремчето и допълни:
-Плюс него или нея..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:44 pm

Адриана се засмя миличко и погледна към корема си представяйки се след няколко месеца с един огромен корем на бременна майка. Леко се разочарова, защото знаеше че няма да изглежда много добре, но щеше да направи всичко възможно и второто детенце да си е добре.
- А той или тя понеже баща им е бог те ще има ли някаква сила?- попита загрижено и продължи да прави леки движения и стенеше целувайки устните му.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 9:48 pm

Той я целуна и каза:
-Еми да, но това ще зависи от детето. То ще присвой собствени сили - след тези думи продължи с движението и каза:
-А и няма защо да се притесняваш за коремчето си. Ще си красива отново за мен. Ще те целувам, ще те милвам и ще получаваш грижите ми - след тези думи се приближи. Целуна я по вратлето с лека смучка и й прошепна:
-А и гърдите ти ще станат по-големи.. - след тези думи я целуна страстно, като усещаше, че отново наближава края на този рунд и се усмихна с думите:
-Ще се грижа за теб.. винаги.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 9:52 pm

Много я успокояваха думите му които бяха много чувствени и смислени за Ади, която не я интересуваше как ще изглежда, а фактът че гърдите и ще са по-големи я накара да се засмее, но и тя самата не знаеше защото точно.юТя усети края на този рунд.
Спермата на Ромън се разпространи в Ади, а тя икрещя като той беше надълко в нея.
- А ти ще бъдеш най-добря баща, който едно детенце може да има!- усмихна се и го целуна като си пое дъх.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 10:50 pm

Ромън започна да я целува по вратлето, а ръцете му повдигнаха тялото й във възхуда. Тя усети как краченцатай са в ръцете му, а тялото му я притиска към стената. Устните му нежно я галеха по тялото й той и каза:
-А ти ще си най-добрата майка за децата ми - след тези думи се отдръпна от стената и ръцете му притиснаха тялото й към неговото. Той тръгна заедно с нея и влезе във всекидневната. Там беше доставено чисто новото пияно на Али направено от стъклени клавиши и диамант. Той бавно постави Ади и се надвеси над нея, като попита:
-А сега.. коя песен искаш да... изпеем? - и бавно навлезе в нея, като усети как краченцата на Адриана натиснаха клавишите и пияното заедно с нея издаде звук.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 10:57 pm

Вече бяха във всекидневната където бе и стъкленото пияно, което Ади леко се притесни да не счупи но това беше невъзможно може би. Ади сложи краката си на клавишите и то издаде звук точно когато стенеше. Засмя се и започна да го целува.
Ади се усмихна когато той каза нещо да пеят. Ади можеше да пее, но сега нмаше да се справи добре, защото едва ли щеше да си поеме дъх от виканията и целувките.
- Ти ми попей!-и усмихна се и го погледна предизвикателно.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 11:01 pm

Той я притисна към пияното и забърза движенията си. Устните му я даряваха с целувки, когато той започна да пее :
- In my bedroom - забързваше движенията си, а ръцете му нежно се заиграха с гърдите й. Той се усмихна и каза:
-Искам да ми доставиш удоволствие и с тези меките... възглавнички.. - след което се засмя и продължи да я целува като допълни:
-Точно като тези в спалнята ми.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 11:06 pm

Адриана се засмя и продължи да го целува. Отново започна да вика докато той забързваше движенията си, а ръката и хвана неговата.
Ади продължаваше да се натиска към пианото, а крачетата и натискаха клавишите и все още излизаше от пианото някакъв такт, който беше постоян. Ади се засмя на този свук и отново прлепи устни до неговите.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 11:10 pm

Ромън придърпа Ади надолу и дупето и застана на клавишите. Тя усети как потъна в тях и започна да издава тон заедно с движенията на момчето. Той се прилепи до нея и спермата му отново се разпространи в Ади. Ром я целуна страстно и каза:
-И така.. - целуна я отново и попита:
-Искаш ли още рундове или искаш да си починем? - след тези думи започна да я целува по вратлето и я загледа в очите без да отлепя устни от кожата й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 11:14 pm

Ади беше уморена. Започна да диша учестено и задъхано като го гледаше право в очите сякаш току що се бе надрусала. Усмихна се и растърси глава като махна този поглед. Не че някога го бе правела просто сега с това сравни погледа си.
- Ами малко съм уморена, но ако искаш...- усмихна се и отново прилепи устните си и се изправи като той излезе от нея. Целуна го облегна глава на рамото му и усети как след малко ще заспи.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Нед Юли 10, 2011 11:20 pm

Тя не усети как Ром я понесе към леглото. След секунда лежаха и се гушкаха. Той се излегна и притисна тялото й в своето. Отпусна се и бавно започна да заспива, като си представяше как ще посрещнат малката утре. Имаше интересни сънища свързани с двете му красавици
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Адриана Коул Нед Юли 10, 2011 11:30 pm

Ромън понесе Ади към стаята, а тя още в ръцете му заспа. Сложи я на леглото като я прегърна.
По едно време момичето се събуди и чак сега забеляза, че е в спалнята. Може би бе към 2 часа, но тя не успя да заспи. Започна да гледа колко сладко спинка и да мисли как утре щяха да посрещнат Али.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс Пон Юли 11, 2011 7:21 am

По едно време Ромън се размърда. Отвори бавно очи и забеляза Ади. Гушна я и попита:
-Наспа ли се, слънчице? - след този въпрос я целуна нежно и се отдръпна, огледа се и се сети, че днес ще посрещнат Али на летището. Усмихна се и каза:
-Май трябва да ставаме и да се облечем, че едно сладко същество трябва да получи транспорт от летището - и се засмя.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Коул! ^^ - Page 6 Empty Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите