Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 3 от 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 7:11 pm

Милата...Слушай The Pierces(официален техен временен фен съм ;дд). А също можеш да пиеш Проалгин или да си сложиш лед върху очите.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 7:28 pm

Ах, все като видя твой пост и аватар и все се влюбвам. Тая ми е една от любимите снимки на Аманда.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 7:33 pm

Да и скоро ще се оскубя, ако не намеря подходяща снимка за подпис. ;дд Всъщност, може би не е толкова зле. Просто ще намеря въпросната фотосесия.Колко съм малоумна понякога... ;дд
Между другото, днес по случайност открих, че капачките на коляното ми се местят лекичко като ги побутна наляво-надясно. ;дд Мама ми каза, че това при всеки е така, но ако са твърде хлабави трябвало да ходиш по санаториуми и да правиш терапии...Дори посмя да ме уплаши, че тъй като стоя все вкъщи съм обездвижена и това може да ми се случи.
Друго - отслабнах с два килограма за два дена...Понякога мистерията на тялото ми наистина е страховита. бррр....
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 7:37 pm

Бре, аз имам чувството, че само дебелее, а по цял ден обикалям града... Спокойно май и моите се местят, а да не говорим, че от малка твърдя, че и са криви, въпреки че никой друг не го забелязва.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 7:42 pm

Хах, аз имам същото чувство, само че при мен е при левия крак. Коляното ми е леко изпъкнало навътре, не стои нормално като другото.::а аз вместо да дебеля предчувствам как ще окльощавея едно хубаво..::
П.П. Хмм, сега подписа как е? Текст след малко... ;дд Изглежда ми много семпло, но така си го харесвам.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 8:09 pm

Ууу колко е красив. А аз все се захващам с промяната на един герой за друг форум и все не достигам до съществената част.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 8:14 pm

Промяна...в какъв смисъл? *аз винаги иска помогне, щото лудо съм по форуми*(целта беше да не разбереш какво казвам ;дд)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 8:23 pm

Ами форума доскоро мислех да го затварят, но сега пак мислят да го отварят и дават възможност на всеки, който желае да промени нещо в героя си да го промени сега. Като говоря за мащабни промени като характери, истории и прочие.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 8:36 pm

Аха..ами действай тогава! ;дд
Боже(не се ласкай, щерке ;дд), толкова съм скапана, че две изречения не мога да свържа смислено. Искам да легна да спя, но страшно много ме мързи да се вдигна от стола. Пък после трябва да ходя да си мия зъбите, да се реша, да пия вода...Добре че съм си по нощница. Любимото ми облекло - все съм по пижама. <333
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 8:39 pm

И мен не гони същия мързел... Направо се чудя как може да са измислили толкова много приготовляние преди да си легнеш. А да не говорим, че все още си твърдя, че ще наваксвам със загубата на виснене в тази тема, въпреки че виждам как всеки момент ще заспа, докато си променям героя. Представете си, от два часа пиша една история и още съм на петия ред.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 8:50 pm

Ха, аз пък от кога съм се заканила да си правя нов герой...Някъде от далече усещам ЧУВСТВОТО. Как да го опиша.."Атмосферата" на характера и историята(дори аромат си има - на гора, чист въздух и солени сълзи ;дд Луда съм, знам.).За външния вид не съм чак толкова сигурна, но тези нерви са на друго ниво. Първо музата трябва да пристигне в целия си блясък и очарование. А това не изглежда да се случи в скоро време. За да стане трябва да изляза на разходка към гората. Само че няма с кой и се дразня(пък и съм в онази част от месеца, която искам да изрежа от календара ФОРЕВЪР енд ЕВЪР!). Чудя се дали сама да не тръгна на разходка, но проблемът е там, че за да се запътя към хубавата природа, трябва да се подготвя за среща от трети вид - контакт с псета. Обикновено на подобни обезлюдени места стопаните на най-огромните кучета в селото ги разхождат. Бррр, предпочитам да не съм аз тази, която ще умре(винаги трябва да имаш жертвоготовно подкрепление в подобни ситуации ;дд). Отпада ми прякото набавяне на муза. Остава да зяпам през прозореца(ламаринения покрив на обора на съседите, който закрива всичката гледка). Пфф, ако имах лаптоп щях да съм на горния етаж - от там всичко се вижда, вълшебство!
В крайна сметка, идея за ново чадо немам. Или и да имам(неосъзнато) тя ми се изплъзва.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 9:03 pm

Ох, милата. То и аз нямам много голяма муза. Май повече имам идеи за част от историята, които няма да бъдат пряко включени. Все пак не знам до колко ще си харесам този си герой, но знам, че е много по-добре от предишния.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 9:09 pm

Големият парадокс около героите ми е, че досега нямам нито един, който да отговаря дословно на характера ми. Просто не мога да го обхвана и да го напиша...Трудно и невъзможно. Аз, ако се познавам то на! ;дд Може би Елена и Анна смесени заедно ще образуват мене. Може би, а може би не. Ти имаш ли напълно съответстващ клонинг? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 9:24 pm

От части имам такива, защото почти всичките ми герои са инати като мен, но има и толкова качества от моя характер, които са пълна мистерия за мен и никога не мога да ги опиша, а и се проявяват толкова рядко, че почти забравям за съществуването им... Общо взето и моите герои не са ми пълни клонинги.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 9:27 pm

Леле, имам още една любов(освен Даниил). Николас Роджарс(или нещо такова. Италианец е.). Той вече е дърт обаче. Но е толкова убийствено красив! Край! Писна ми! Само да завърша гимназия и тръгвам на околосветско пътешествие, за да прелъстявам актьорите. Мои са, всички! Какви мисли ми минават през главата...Това грях ли е? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 9:38 pm

Не, игра на хормоните е. Не се притеснявай. Аз пък тръгвам след тебе и ще издирвам техни клонинги или в краен случай ще си издирвам принц от не-немскоговоряща страна. След кралската сватба съм решила, че ако не успея в живота ще стана принцеса. Хем няма да работя, хем всички ще ме познават. Колко съм горда от тази си мечта.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 9:42 pm

Ох мила, в света остана само един неженен принц(брат му на Уилям), който обаче си има гадже. Не останаха. И мен много ме е яд..Искам сватба като на Кейт, гадината й с гадина! ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 9:47 pm

Ще има принцове... Ще намерим все някъде. Нали тея трябва все някога да имат деца. Ще си осиновят и нашия план ще бъде осъществим.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 9:55 pm

Техните деца се очертават да бъдат подходящи съпрузи за нашите. За самите нас ще са малки. Пфф...
Между другото, от снощи си помня съня почти перфектно. Бях с някаква компания на море и скачахме като луди от високи скали. После изведнъж се оказах на огромен кораб, но забелязах теч (от тавана!! рофл) и тръгнах да бягам по коридорите, но всяка врата, която отварях представляваше вход към тоалетна. И така си тичах из лабиринта, а около мене все кенефи. ;дд После от раз се появиха хотелски стаи и всичко беше наред. Голям лукс, голямо нещо, а корабът нямаше да потъне, защото...не беше кораб. Озовах се на твърда земя, морето го нямаше и се намирахме в бивш манастир, по настоящем общежитие на нечие си училище. Градината на въпросното общежитие беше страшно красива... Само след няколко минути(по не-знам-си-кое време) се сгромолясах на плаж. И един много лош човек ме "заключи" в някаква ниска пещера, за да може когато дойде прилива да се удавя. След това не помня нищо. Какво ще кажеш за съня ми? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 9:59 pm

Ти направо си обиколила света в тоя сън. Аз винаги сънувам различни ситуации и хора, но веднъж зададена ли е една обстановка в един сън и не се променя. Да не говоря, че най-често сънищата, които помня за кошмари, иначе все едно не сънувам. Нищо не помня от сънищата си. Много рядко ми се случва да си припомня нещо. После ми се появява дежа вю и тогава осъзнавам, че това нещо съм го сънувала, а не се е случвало. Какво да се прави странна птица съм си.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 10:03 pm

О да, дежа вюто! Точно сънищата, които не си спомням се сбъдват в бъдещето. Тоест, по някакъв начин подсъзнанието ми предсказва дори и най-малките подробности, а аз не го осъзнавам. А по въпроса за обстановката...След като прочетох една статия за дриймуолкърите(от там ми дойде идеята за Анна) се стреснах. Имаше много интересни неща и едно ми привлече вниманието - когато на сън от едно място рязко се озовавате на друго, това означава, че някой манипулира съня ви, тоест, някой се намира в него непоканен. Брр, това ме уплаши.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 12, 2011 10:10 pm

Явно Сънчо ни прави номера... Не е честно, обърква ни сънищата, а ние така сладко си спим и дори нямаме право да заявим какво искаме да сънуваме. Аз лично искам да ми урна за гласуване и всеки да пуска предпочитания сън. Така всяка вечер ще си сънуваме това, за което сме на кеф. Жалко, че мене няма кой да ме чуе, иначе имам толкова добри идеи. А сега като каза за манипулиране на сънища се сетих за книгата, която четях преди. Там се разказваше за някакво астрално пътешествие, в което се впускала само душата и среща различни хора, преминавайки през различни тунели и пренасяйки те на мястото, което си пожелаеш. Само дето всичко това го описваха като вид йога. Общо взето литературна измислица... Мисля, че прекалих с мисленето за днес. Главата пак започва да ме боли, така май ще те изоставям, надявайки се, че никой няма да ми манипулира съня и ще имам правото да си го избера. ;дд
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 12, 2011 10:13 pm

Мдам, и аз ще се оглеждам насам-натам за долни нахалници. ;дд Лека нощ, щерко моя ненагледна, пускам ти 'убав сън в урната, да знаеш.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Съб Авг 13, 2011 8:06 am

Някой в този ранен час?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джоузеф Шулц Съб Авг 13, 2011 8:10 am

Привет аз съм тук за малко... Преди пак да продължа с гадното упражнение наречено гъсеница. :D
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 3 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите