Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 13 от 27 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Сря Авг 17, 2011 8:21 pm

Хммм, Мортиша, знам какво ти трябва, за да завършиш цикъла ти с малко притеснителни неща!
Марш да проучиш господин Gunther Von Hagens.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 8:26 pm

Мисля, че вече няма да е на вълна за притеснителни неща, след като отново попадна в постфилмова депресия. Виждаш ли какви идеи даваш, че да ми хрумне такава логична логика, която да докара мама до нова проява на слаба психика.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 8:32 pm

Той и онзи от Стоножката беше НЕМСКИ хирург! Какво ми правите, семейство? Горката Мортиша, горката Мортиша! И как предвидливо сте го намислили точно вечерта да ме измъчвате...
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 8:44 pm

Край! Разкрити сме. Планът ни се провали. Ти успя да ни изловиш, че сме го намислила и сега всичко пропадна. Поне можеш да си поспиш хубаво, след като ние не издънихме в добрия план, който дори не знам по чия идея е бил. Все пак не се притеснявай, мамо. В смисъла на нашето семейство е да сме малко по-странни от останалите.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 8:52 pm

Разглеждам сега тука(по вина на обичния ми съпруг и твой скъпоценен баща) бели дробове с ракови образувания(преди да бъдат "мумифицирани" или пластицирани[може би второто е по-правилно] от Гюнтер фон Хагенс са били притежание на активен пушач), цироза на черния дроб(бившо притежание на алкохолик), някакви тела сплетени в секс пози, мъртви баскетболисти, облъчен от радиация мозък...Ах, съпруже, колкото и да е отвратително по някакъв много извратен начин е поучително. И все пак, остава си дело на болен човек!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Сря Авг 17, 2011 9:00 pm

Не е болен човек а артист! В училище някой даскал беше помъкнал май албум със снимки или нещо такова, в момента ми се губи. Знаеш ли, че има хора, които си завещават специално телата за да станат част от нещо такова?

Оо, преди да зачезна за да си легна рано (утре имам гости през ноща и ме отпишете, трябва да се наспя) ще се похваля с това... че открих GIF-чето на живота си:
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Tumblr_lpzifpkRIE1qd2l0fo1_500
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 9:06 pm

Това от "Рататуи" ли е? Ах, обичам го това филмче!

Знам, mon cher, даже сама се замислих дали да не си завещая тялото(тъй като ще си остане негниещо за цели 50 хил. години), но... кремирането е по-евтино. ;дд Виж само, каква драма е имало: Д-р Хагенс има подобно поучително творение, посветено и на алкохолизма. Един млад мъж, който държи в ръцете поразения си от цироза черен дроб.

За тази фигура вече се разправят легенди. Израелски вестници описаха покъртителната история на една руска еврейка на име Марина, която изпаднала в истерия, докато гледала експозицията в град Хайфа.

Ненадейно в балсамирания труп тя разпознала старо свое гадже на име Анатолий още от годините, когато живеела в Русия. Това, по което го разпознала, съвсем не бил болният му черен дроб, въпреки че Толята прекалявал с пиенето още докато се познавали. Уникалното му било, че приживе си татуирал името на Марина върху слабините. А точно това на мумията си личало много добре.


Лека нощ, любими съпруже мой! Спи спокойно, аз няма да успея. Тази нощ имам дилема за решаване(и не, не е дали да си продам тялото, за да стана на безсмъртна мумия по изложби, а по въпроса с лика на героинята ми.)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 9:08 pm

Ooo, това не е ли Рататуй. Обожавам го този плъх, дори имам идеята да започна да си отглеждам плъх и редовно да му пускам Иван Звездев или Ути, че да се научи да готви. Така никога няма да имам проблеми с храната, защото един научен плъх знае много добре що става за ядене и що не става...
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 12:45 pm

Някой наоколо? Член на семейството или по-далечен роднина?
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 12:50 pm

Има един агонизиращ Гомез =_='
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 12:53 pm

Защо моят Гомез агонизира? Да няма махмурлук или пак е объркал водката с някое от шишенцата със съмнително съдържание на жената, която или ми е майка, или свекърва?
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 12:59 pm

Не, няма, но е предпочитано. Кръвното ми е ниско D;
//говорим си за Много Много Ниско, което е степен под обичайното ми кръвно, което преди караше лекаря ми да се смее на глас и да се чуди как съм жива//
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 1:10 pm

Милата! Успокой се, в случаи с ниско кръвно налягане се яде коприва. Сигурна съм, че изгаря гърлото повече от руска водка, но хората са казали да се вари преди употреба. И все пак, не бих рискувала да го ям това нещо. ;дд
А и не си единствената с подобни проблеми. Аз не си спомням някога да съм се разправяла с кръвно-налягащи истории, но редовно пулсът ми е по-висок от нормалните стойности и ходя като сакато пате в калчище. Веднъж ме хвана в час по плуване, точно в басейна. То беше едно цапане, едни отчаяни жабешки движения...Най-накрая излязох обаче. Биваше и да си остана под вода. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 1:12 pm

Абе аз постоянно се тъпча с разни неща дето уж помагат за вдигане на кръвното, но да ти кажа честно, за сега само пушенето на трева ми действа най-здравословно и помагащо ;D
Бррр, а аз дори не мога да плувам!
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 1:20 pm

Гомез, досега не съм знаела, че човек може да има толкова вредни навици. Но да, винаги има пръв път и първи шок.;дд

Хах, да не мислиш, че аз мога? За една година се научих кроул, но с помощта на дъска. За по гръб не мога и да си помисля(е, мога да мина два метра на плиткото). Малко е трудничко да се научиш, след като целият клас ти се пречка във всеки един коридор на басейна, а аз имам нужда от ПРОСТРАНСТВО. Обаче каквото беше, беше. От тук нататък май Френската вече няма да разполага с басейн заради оплакването на една алергична, досадна госпожичка. Поне Художестевената се местят(досега двете гимназии деляха една сграда), но от друга страна не е чак толкова хубаво, защото ни отпадат смените. А аз ненавиждам да ставам рано!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 1:23 pm

Ще местят художествената? Богове, че тя е била с френската от... ако не се лъжа, от както баща ми е учил там ;D
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 1:26 pm

Да, сега те пак ще делят сграда с някакво училище, но не знам кое. Нещо на центъра...Съобщи ни го самия кмет Славчо. Само се моля да не ни разпределят на територията на всички етажи, защото ако стане така ще трябва да караме една единствена смяна - първа. Това е КОШМАР, истински кошмар!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 1:29 pm

Ох, става ми жал за тях. В софийската художествена учим в ... жилищен блок. Е, поне сме баш в центъра, но е задушевно.
Мразя първа смяна х_х, особено след като не съм се прибирала цялата нощ, не съм спала и така нататък. Няма по-ужасно нещо.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 1:36 pm

Жилищен блок!? :shock: Май спешно ви трябват някакви спонсори...

Аз поне си живея точно пред училището и не ставам чак толкова рано, колкото повечето ми съученици, които пътуват от къде ли не всяка сутрин. Но все пак...нечовешко е! Когато се събудя в първите няколко минути нито съзнанието ми, нито подсъзнанията могат да възприемат какво се случва. Така че продължавам да отричам докато накрая не се окаже, че трябва да тичам като умопобъркана, само за да осъзная на половината път, че съм си забравила раницата...;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 1:40 pm

Винаги има спонсори, дори сега училището е спечелило някакво... и аз не знам, Нещо и ще се вкарат още тон пари. И всъщност жилищната сграда е забавно нещо, от части. Както на випуск има по два класа нищо чудно, че всички се знаят.

Ха, на теб ти е удобно... но по вселенските закони това означава, че трябва да закъсняваш най-много от всички. На мен пътя ми е 15 минути пеш, но става въпрос за моткане, зяпане на един точно определен прекрасен магазинер, пиене на кафе и първите няколко цигари за деня. Иначе мога и за... по-малко от десет минути да съм там.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 1:52 pm

По-скоро според законите на Мърфи. Опитвам се да обясня аз на другарчетата си(които продължават да твърдят, че аз би трябвало да съм най-рано в училището), че точно заради малкото разстояние си позволявам повече излежаване и съответно по-често закъснявам заради мързеливата си природа, но кой да ме чуе? Хубавото е, че когато съм в период на външен кръвоизлив не съм длъжна да ползвам ужасните обществени тоалетни. Тичам си до вкъщи през два учебни часа и се оправям като белите хора. ;дд А в основното училище и моя път беше петнайсет минути пеш. Кошмар! Мойто село(малко градче ;дд) е някак под наклон и хълмове има бол. Когато ходя сутрин се "спускам" от единия край на града до другия, но когато се прибирам се "изкачвам" отново от единия край на града до другия.

И ние английските паралелки сме по два класа на випуск, но аз лично почти никой не знам от другия. Причината е, че не мърдам от чина, за да надникна в съседната стая. ;дд За сметка на това не се обичаме много, защото в "ж" клас( аз съм "з" ;дд) е пълно с кикотещи се, разгонени блондинки. С тях разговор не се връзва, а и те горките не намират време. Тъй като във френската е пълно с готини пичове(да, трябва да им го призная...)въпросните бивши осмокласнички се зарибяват по коридорите. Много зает график имат. ддд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 4:28 pm

Здравейте, мили родители. Мързи ме да чета предния ви разговор, така че този път ще пропусна да се впускам в него, но вече съм горда че имам ясна представа за новия си герой и чак сега забелязвам, че татко също е там. Колко трогателна среща бе бъде. Както и да е, вие какво правите? Как сте? Нещо интересно да съм изпуснала? Как прекарахте дългото време, в което отсъствах от скромния ни дом?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 4:39 pm

Майка ти точи лиги по Джулиън от Македония. Един невероятен мъж от една невероятна поредица. Той е гръцко божество, властелин на плътските удоволствия, мечтата на всяка една жена..О, не не, о, да да! Лалалалалала, майка ти е тралалалалала. ;дд

А колкото до това какво си изпуснала...Нищо освен от перверзните помисли на майка ти и неизчезващата многозначна усмивка от лицето й. Защо има авторки, които съвсем целенасочено създават толкова умопомрачаващи герои, които не мога да докосна? Но въпросният тракиец от Македония(превод от неандерталски: българин от древността) може да се извика чрез нещо като песен-заклинание или нещо такова...Искам го, не мога, искам го! Лалала, майка ти още е тралала.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 4:51 pm

Тогава веднага разбери какво е това заклинание и го извикай. Все пак ние сме семейстовото, което отлично разбира от такива странни работи. Само го крий от татко, че не искам скандали и двойни зловещи ваканции. Една дълга семейна такава ваканция ми е напълно достатъчна. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 4:55 pm

Семейни ваканции? Аз до колкото си спомням в скоро време не сме имали такива... ;дд

О, баба ми е непоправима вещица! Говоря си аз по телефона и после като излизах от стаята тя точно пред вратата и когато се развиках, че ОТНОВО подслушва се разсмя мазно. Толкова ми досажда тази змия проклета!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 13 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 27 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите